ارتش تهران میلیون بازداشت اخبار فرهنگی و هنری

ارتش: تهران میلیون بازداشت اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصویربرداری «گشت پلیس» در ایستگاه نهایی

تصویربرداری سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی دو روز دیگر به آخر می رسد.

تصویربرداری «گشت پلیس» در ایستگاه نهایی

تصویربرداری «گشت پلیس» در ایستگاه پایانی

عبارات مهم : سریال

تصویربرداری سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی دو روز دیگر به آخر می رسد.

مهرداد خوشبخت کارگردان این سریال در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: یکی دو روز دیگر تصویربرداری سریال به آخر می رسد و پریسا مقتدی آخرین بازیگری بود که به گروه پیوست و برابر دوربین رفت. او نقش همسر رامین (فرهاد قائمیان) را بازی می کند.

وی در ادامه راجع به ارتباط این مجموعه با «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی که سال گذشته پخش شد، توضیح داد: این سریال هیچ ارتباطی با «گشت ویژه» قبلی ندارد. قصه ها و کاراکترها خیلی متفاوت از آن سریال هست. فوق العاده اکشن این کار زیاد و کار پرتحرکی است.
این کارگردان راجع به عنوان سریال هم بیان کرد: عنوان مهم سریال «پلیس» است و فیلمنامه اول عنوانش «گشت ویژه» بود. پرونده ها هم که عموما تخیلی است ولی خب نمونه های مشابه آن قطعا در واقعیت وجود داشته و دارد. خوشبخت همچنین راجع به شرایط تولید این سریال هم گفت: من از شرایطی که در این کار داشتیم و علی رغم تغییرات و دخالت های خیلی زیاد تلویزیون و ناجی هنر در فلیمنامه باز هم از کار راضی هستم. چون همه فرزند ها همت و تلاش کردند تا کار خوبی ارائه بدهند. توصیه بعدی اینکه اگر بودجه و شرایط کاری و وقت کم را بخواهیم مدنظر بگیریم، می توانم بگویم اصلا نمی شد که با این بودجه چنین کاری را ساخت. ولی تهیه کننده ما خیلی حمایت کرد و همراه بود تا کار تا جایی که امکان دارد و آنچه من جهت ساختن کار مورد نیاز داشتم، فراهم کند و خروجی خوبی داشته باشد.

تصویربرداری «گشت پلیس» در ایستگاه نهایی

کارگردان سریال «شهر دقیانوس» همچنین افزود: اتفاقی که در اغلب سریال های ما می افتد خیلی ربطی به پلیسی و اجتماعی بودن کار هم ندارد، این است که معمولا سریال های ما هنگامی که راجع به شغل خاصی است و صاحبان آن شغل در واقع نشانه قرار می دهند مثل پزشکان، پلیس و آتش نشان ها عموما یک وجه مشترکی دارند و این است که آن آدمها خیلی واقعی نمی شوند. یعنی مثل نمونه هایی که در بستر جامعه می بینیم، نمی شوند و زیاد تلاش می شود نمونه های ایده آل آن شغل دیده شود. به عنوان مثال پلیسی را که در سریال ها می بینیم، پلیسی است که می خواهیم باشد؛ نه پلیسی که در حقیقت هست. در سریال ما خیلی تلاش شد پلیس ما باورپذیر باشد و تماشاچی بعد نزند و کاراکترها را دوست داشته باشد. امیدوارم هنگام پخش درگیر جرح و تعدیل نشود تا سریال باورپذیری راجع به پلیس داشته باشم.

«گشت پلیس» با نام قبلی «گشت ویژه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی سعید پروینی است که در ۱۵ قسمت ساخته شده است که قرار است پاییز در هفته نیروی انتظامی از یکی از شبکه های سیما پخش شود.

داستان این سریال در یک اداره پلیس آگاهی می گذرد و قصه مهم اطراف چهار پلیس است که فرهاد قائمیان، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری و رضا کریمی آن را بازی می کنند و به فواصل در عملیات هایی که در سطح شهر برپا می شود حضور دارند. لوکیشن مهم این سریال در سرای محله ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران است که به وسیله گروه دکور و صحنه به اداره پلیس آگاهی تبدیل شده است است.

تصویربرداری سریال «گشت پلیس» به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی دو روز دیگر به آخر می رسد.

واژه های کلیدی: سریال | مهرداد | کارگردان | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog